קורס דיאטה אינטרנטי

סדנת 8 שבועות לירידה במשקל, עם תמיכה יומית בפייסבוק, תפריטים, גיוונים, מתכונים ודרכי התמודדות לפי שיטת הגמישות התזונתית של ד"ר מאיה רוזמן

חלק מהנושאים בקורס

 • איזה שמן בריא
 • כמה חלבון צריך
 • צירופי מזון
 • הרגלי אכילה
 • התמודדות עם דיאטה באירועים מיוחדים
 • איך משלבים מאכלים שאוהבים
 • קפה וממתיקים
 • בחירת מוצרים בריאים וקריאת אריזות מזון
 • תפריטים לימים מחוץ לבית
 • ויטמינים, חלבון ופעילות גופנית
 • מלח, סוכרים
 • חשיבות שעת הארוחה
 • חלוקת הקלוריות היומית
 • גורמים לרגישות ללקטוז

בקורס תקבלו כל שבוע:

 • תפריטי דיאטה מאוזנים
 • גיוונים לארוחות ולנשנושים
 • תפריטי קיזוז
 • לוחות קלוריות וטבלאות
 • מתכונים
 • טיפים חשובים בהתמודדות יומיומית

*הקורס אינו תחליף להתאמת תפריט אישי או מעקב אישי

מבנה הקורס

בקורס לומדים איך לרדת במשקל בצורה בריאה ושפויה, בלי לוותר על מאכלים שאוהבים.

בכל יום מועלים שני פוסטים: אחד בבוקר ואחד אחה"צ, הפוסטים כוללים תפריטים שונים, רשימות גיוונים לארוחות, לוחות קלוריות, טיפים לבריאות וגם מתכונים.

בנוסף, בכל יום שישי יש "פוסט שקילה" בו אפשר לשתף מה השינוי במשקל באותו שבוע.

כל שאלה שנשאלת ע"י כל משתתף מקבל תשובה מד"ר מאיה רוזמן, בכל נושא שקשור לדיאטה – החלפת שעות, שינוי מאכלים בתפריט, שילוב מאכלים אהובים ונושאי בריאות אחרים.

הקורס הבסיסי אורך 8 שבועות (התשלום הוא עבור 4 שבועות ראשונים, אם רוצים משלמים במהלך הקורס ל-4 השבועות הבאים), אחריהם אפשר להצטרף לקבוצת מעקב בתשלום חודשי ללא התחייבות ולזמן בלתי מוגבל וכל עוד מרגישים צורך להיות במעקב.

עלות 4 השבועות הראשונים היא 679 ₪, 4 השבועות הבאים 379 ₪.

ההשתתפות בקבוצת המעקב אחרי הקורס הבסיסי בעלות 329 ₪ לחודש.

◂ שאלות ותשובות על הקורס

האם התפריט אישי?

בקורס אני מעלה מגוון גדול מאוד של תפריטים, לפי סדר מסויים שבניתי ולפי כל התכנים שאני מלמדת בקורס. אמנם התפריטים שעולים בקורס הם לכולם, אבל- כל שאלה ושאלה מקבלת תשובה. אם מתקבלת שאלה לגבי החלפת ארוחת הבוקר במשהו אחר – השאלה מקבלת ממני (בהתחייבות) תשובה, כך גם לגבי רצון להחליף שעות של ארוחות, או לצרף ארוחות, או לשנות פריטים שרשומים – אין בעיה לעשות את זה רק שואלים אותי קודם ומקבלים תשובה. בשורה התחתונה יוצא שכל אחת/אחד עושה תפריט אחר שמתאים אישית.

כמה יורדים במשקל?

כל אחד יורד בקצב שלו, וזה תלוי בגיל (בגיל מבוגר יותר יורדים לאט), בכמות הפעילות הגופנית, בכמה דיאטות בוצעו עד כה... ובעוד הרבה גורמים. הירידה והתהליך הוא אישי לגמרי ולא תחרות! וגם ירידות קטנות של 300-400 גרם לשבוע מתקבלות באהבה ומצטברות אח"כ להרבה מאוד. לפעמים – במצבים בריאותיים מסויימים, אם לא מתקדמים לאט לא מתקדמים בכלל.

האם הקורס מתאים לסוכרת?

כן בהחלט, במסגרת הקורס אני מלמדת את החוקים לסוכרת, לאט לאט מתקדמת עם השלבים בתפריטים, מדברים על שילובים לספיגה ולשובע, מדברים על פירות וסוכרים, על אינדקס גליקמי וצירופים.

האם הקורס מתאים אם יש כולסטרול?

כן בהחלט, הקורס תורם לשיפור גם בתחום זה, ובמהלך הקורס אני מסבירה כל מה שצריך לגבי הפחתת כולסטרול בדרכים תזונתיות. מנפצת מיתוסים על כולסטרול (ואחרים), גם בפוסטים וגם בהרצאות לייב שנערכות כל שישי בבוקר בנוסף לפוסטים.

"אני צמחונית, האם הקורס מתאים לי"?

כן בהחלט יש אופציות לכל ארוחה. לא רשום בתפריטים למשל "עוף" אלא רשום עוף/דג/בקר/טופו/פשטידה...ובנוסף לכך רוב המתכונים שעולים בקורס הם צמחוניים (כי גם אני צמחונית). אני בעד לשלב אוכל לנפש בתפריט, לא לסבול מרגשות תסכול, ובטח שלא מרעב פיסי.

באיזה שעות נערכים הלייבים ומה קורה אם לא זמינים?

בקורס עולים בכל יום שני פוסטים, אחד בבוקר ואחד אחה"צ. בפוסטים תכנים כתובים, סרטונים, וכן יש לייב שבועי. כל התכנים זמינים לקריאה או צפיה במהלך הקורס כולו, לא צריך להיות זמינים באותה שעה שבה עולה הפוסט או מתרחש הלייב, אפשר לראות הכל או לקרוא כל תוכן כמה פעמים שרוצים, במהלך כל הקורס. התכנים זמינים במהלך הקורס כולו.

האם הקורס מתאים גם למי שעובד מחוץ לבית?

כן בהחלט, בקורס עולים תפריטים לימים מחוץ לבית, והדרכה לארוחות בחדרי האוכל של העבודה, בנוסף לאופציות להכנת אוכל מהבית.

"אני גרה בחו"ל, האם זה מהווה מגבלה"?

אין שום בעיה להשתתף בקורס גם אם גרים בחו"ל. מבחינת התכנים כאמור הכל זמין לאורך כל הקורס ואפשר לצפות בכל סרטון וכל לייב, או לקרוא כל תוכן שעולה, בכל שעה שרוצים. אפשר לשאול כל שאלה שרוצים בכל שעה גם באמצע הלילה וגם בשבתות, כל שאלה מקבלת מענה תוך מספר שעות. לגבי מוצרים שונים בחו"ל כל דבר שרוצים לשלב בתפריט או שמתלבטים לגביו אפשר לצרף תמונה של המוצר בתגובות ובשאלות לפוסטים ונחליט יחד אם לשלב אותו ואיך.

האם עושים דיאטה גם בשבת?

במהלך הקורס לומדים איך לאכול יותר, במסעדות, ארוחות משפחתיות, וסופי שבוע – איך לשלב מאכלים "משמינים" ואיך להשתלב בארוחות משפחתיות, בלי לוותר על מנות שאוהבים, בלי להרגיש שונים מכל שאר המשפחה והחברים, בלי להרגיש מקופחים... אבל, גם בלי לקלקל את הדיאטה ולעלות בחזרה במשקל את כל מה שירדנו במשך השבוע. בקורס עולים תפריטים לשם כך עם לוחות קלוריות והדרכה מסודרת. זה כולל חופשות בחו"ל, הדרכה לחגים ולאירועים מיוחדים.

מה קורה אחרי 8 שבועות קורס בסיסי?

אפשר להצטרף לקבוצת מעקב, שכוללת תכנים חדשים, לייב שבועי, פוסט שקילה שבועי, ומענה על כל שאלה. ההבדל היחיד הוא שיש בקבוצת המעקב פוסט אחד כל בוקר, ולא שני פוסטים ליום.

איך נשקלים בקורס אינטרנטי?

כל אחד נשקל במשקל הביתי האישי, יש לנו פוסט שקילה שבועי כל יום שישי בבוקר. בפוסט השקילה אפשר לשתף כמה ירדנו במשקל השבוע הנוכחי, וכמה מתחילת הקורס.הנה דוגמאות לתשובות שהגיעו בפוסט השקילה בקבוצת המעקב:

סה"כ ירידה של 10.3 ק"ג שזה המון בגוף הקטן שלי. המשקל זה רק ההוכחה שההתמדה נותנת תוצאות והכי חשובה היא הדרך וההתנהלות עם האוכל, כל ההתייחסות שלי אליו השתנתה. תודה מאיה שאיתך הגעתי עד לכאן
בוקר טוב. השבוע ירדתי 500 גרם וסה"כ מתחילת הקורס ירדתי 8 ק"ג. איזה אושר. סוף סוף אני מרגישה שאני מתחילה ללמוד להתנהל נכון ולשלוט במה שאני אוכלת. תודה על הכל
ירידה של קילו השבוע! ומתחילת הקורס 8.200 איזה כיף
היי מאיה השבוע ירידה של 300 גרם, כמעט 19 קילו פחות מתחילת הקורס.
ירידה של 800 גרם, פשוט מ ט ו ר ף. ירידה של 8.7 מתחילת הקורס. תודה על כל התפריטים והמתכונים
ירידה של 1,1 ק"ג! אני מאוד מרוצה! ירידה של 5.3 מתחילת הקורס, תודה רבה על כל המידע והטיפים והעידוד
ירידה של 900 גר' ובסה"כ 6.9 ק"ג. מרוצה מאוד!! כדי לחגוג את ההישג הלכתי לרכוש מכנסיים קצרים כי שלי כבר גדולים עלי.
ירידה של חצי קילו ובסה"כ 4.700 מתחילת הקורס. עוד חצי קילו ליעד. מאושרת עד הגג. מאיה תודה על מי שאת ועל כל מה שאת מעבירה בקורס חשוב זה.
ירדתי 900 גרם השבוע, סה"כ 9.3 ק"ג מתחילת הקורס.
ירידה של 300 גרם ובסה״כ ירדתי 8 קילו מתחילת הקורס ומאוד מרוצה.
450 גרם השבוע. סה"כ 9.4 מתחילת הקורס
היי מאיה, ירדתי קילו בשבועיים וחצי, וסה"כ מתחילת הקורס 21 ק"ג שמחה שבזכותך שיניתי את הרגלי האכילה לראשונה בחיי ומרגישה מספיק חזקה שאתמיד בכך ולא אעלה הכל חזרה כפי שקרה בכל דיאטה בעבר.

המלצות

תודה רבה על קורס משנה חיים. כמות המידע שהעברת לנו היא ענקית ומשמעותית מאוד. מדהים לראות איך את נותנת מעצמך ללא גבול. יישר כוח.
רבקה
נהנתי מהקורס ממש! תכנים רלוונטיים ומעניינים שאת כותבת בצורה מדוייקת ועניינית, מענה אישי וזריז לכל שאלה ומגוון רחב כלכך של תפריטים ,מתכונים ותחליפים. פשוט אלופה!
דקלה
היה מדהים! למדתי המון! ירדתי כמו שלא ירדתי בשום דיאטה בשנים האחרונות. תודה רבה רבה
דרורה
אני רוצה להודות לך מאיה ..הגעתי אחרי דיאטה של שנים שלא מאפשרת לאכול כל דבר ואצלך יש אפשרות לכל דבר במינון הנכון וזה פשוט עובד ונותן הרגשה טובה...וגם יש תוצאות.. את אלופה.
קרן
הי דר מאיה, אני מקשיבה לעצות שלך גם בתוכנית הרדיו וגם בטלוויזיה ויש לי גם כמה ספרים שלך..ולכן ידעתי שאת מלאת ידע מקצועי וגמישות מחשבתית שאכן באה לידי ביטוי גם בקורס, אבל מעבר לכך הפוסטים היומיים והמשוב שלך לכל שאלה והאכפתיות מכל אחת, ובהחלט העידוד האישי עושים את התהליך לעוד יותר מוצלח ומנצח!!
מלכה
אני יותר משמחה שיש כזה קורס אינטרנטי תודה !!וחוץ מזה מאיה שאת פשוט מקסימה ומרתקת אוהבת אותך מאוד
אסתי
תודה רבה על קורס מגוון בתכנים מעניינים ומעשירים . מאיה בזכותך מזה זמן רב מאוד הצלחתי לרדת במשקל, ולהבין את ההגיון של תכנון תזונה בריאה.
שרה
הקורס בנוי בצורה מצויינת! מגוון במתכונים ותפריטים. ההסברים היו ממש טובים ומעבר לזה שירדתי במשקל וכמעט הגעתי ליעד למדתי המון! טוב עשית שקראת לזה קורס ,אני מאמינה שבזכות זה אני אוכלת עכשיו בהרבה יותר מודעות, זאת מתוך הידע הרחב שרכשתי. תודה רבה!
איריס
מאוד נהנית מהקורס. למדתי המון. שברתי הרבה מיתוסים בזכותך. פשוט קורס מאלף ומעלף
אפרת
התכנים מאוד מעניינים ומלמדים. אני מרגישה שאני לומדת לאכול נכון ולשלב בין כל מה שאוהבים וזה פלוס גדול כי בפעמים אחרות הייתי נמנעת לתקופות ארוכות מדברים שאני אוהבת ואז ״נשברת״ מהדיאטה. תודה על הכל, ועל טיפים מעולים.
גילה
קודם כל להגיד לך מאיה תודה רבה, עברתי תהליך חשוב שבו מצאתי שאני מצליחה להיות בתהליך ולרדת במשקל, למרות כל הפיתויים מסביב. זה ממלא באושר, בסיפוק, ותחושה טובה מבחינת שיפור בבריאות.
פז
זה היה קורס מאוד משמעותי. החומרים מסודרים ומאוד ברורים ויוצרים פאזל שלם שלכל חלק בו יש את ההיגיון שבו והמכלול מעולה. מעבר לחומרים, גולת הכותרת של הקורס הוא המענה האישי, שניתן כמעט בכל רגע נתון. ידע רב קיים בעולם גם בלי הקורס, אבל מה שאת עושה בתשובות, את הופכת אותו לידע האישי שלי, בגלל התשובות האישיות. אורח חיים, חומרים שישמשו אותי בכל יום גם בהמשך תודה על הכל
מיכל
תודה על קורס מדהים, כל כך מאושרת מהתהליך. אני מרגישה הרבה יותר בריאה וחזקה אחרי ירידה של 30 קילו. אין ספק שאם עושים מה שאת אומרת יש תוצאות. אני כ״כ שמחה שזכיתי להגיע לקבוצה שלך וללמוד ממך. לכל פוסט כאן יש חשיבות מאוד גדולה. תודה ענקית!
שלומית

אז למה אתם מחכים?